Oprócz list utworzonych przez ludzi cudów świata, które są często ogromnymi budowlami zapierającymi dech w piersiach, z całą pewnością istnieje wiele cudów natury na naszym świecie. Cuda te z całą pewnością są takiego pokroju jak te wielkie budowle ukazujące geniusz ich twórców.

Za tego typu cud natury można uznać między innymi Kanion Kolorado, który jest największym kanionem na świecie i na pewno pozostaje w pamięci każdemu, kto ma możliwość odwiedzenia tego miejsca. Innym równie ważnym i przepięknym cudem świata jest Mount Everest. Najwyższy szczyt świata, który został odwiedzony przez bardzo małą liczbę osób z racji trudności wynikających z dostania się na sam szczyt także zasługuje na miano cudu. Oprócz tego są takie miejsca jak na przykład: Wielka Rafa Koralowa, Wodospad Wiktorii czy Wodospad Niagara.

Cuda natury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>